O zepole


Nasz zespół Mniej Więcej powstał w myślach nas wszystkich na długo przed rozpoczęciem wspólnego grania. Miało być interesująco, niepowtarzalnie i z niebanalnym przekazem. Do pierwszego wspólnego spotkania doszło w Białymstoku we wrześniu 2013 roku i od tamtej pory budujemy kapelę, w której mamy coraz więcej do powiedzenia. Nazwa zespołu oddaje to, czego szukamy w muzyce. Dobrze czujemy się w łączeniu pozornie dalekich od siebie biegunów i często poruszamy się po odległych planetach, by ostatecznie osiągnąć równowagę. Przecież tylko dlatego jest w nas czegoś mniej, żeby mogło być więcej czegoś innego.
 Koncertujemy i uczestniczymy w przeglądach zespołów. W 2014 wygraliśmy Łomża Blues Rock Festiwal, a na początku roku 2015 graliśmy na głównej scenie WOŚP w Białymstoku oraz finale WOŚP w Hajnówce. Graliśmy na Motosercu i podczas koncertu głównego białostockich Juwenaliów, przeglądzie LegaFest w Olecku.
Nasz utwór „Wyrwany ze snu” zyskał status piosenki tygodnia na antenie białostockiego Radia Akadera.
W 2015 roku wydaliśmy własnym sumptem debiutancką epkę. Od tego czasu pochwaliliśmy się pojedynczymi singlami z utworami "Małe głowy" i "Temperatura wrzenia". Niezmiennie mamy apetyt na znacznie więcej.


Do usłyszenia.

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | GreenGeeks Review