O zespole


Nasz zespół Mniej Więcej powstał w myślach nas wszystkich na długo przed rozpoczęciem wspólnego grania. Miało być interesująco, niepowtarzalnie i z niebanalnym przekazem. Do pierwszego wspólnego spotkania doszło w Białymstoku we wrześniu 2013 roku i od tamtej pory budujemy kapelę, w której mamy coraz więcej do powiedzenia. Nazwa zespołu oddaje to, czego szukamy w muzyce. Dobrze czujemy się w łączeniu pozornie dalekich od siebie biegunów i często poruszamy się po odległych planetach, by ostatecznie osiągnąć równowagę. Przecież tylko dlatego jest w nas czegoś mniej, żeby mogło być więcej czegoś innego.
Koncertujemy i niekiedy stajemy w szranki w przeglądach zespołów. W 2014 wygraliśmy Łomża Blues Rock Festiwal, Jesteśmy też laureatami przeglądu Barabany i zdobywcą wyróżnienia w konkursie Gramy dla Ciebie w 2016 roku.


Nasze utwory „Wyrwany ze snu” i "Małe głowy" zyskał status piosenki tygodnia na antenie białostockiego Radia Akadera.
W 2015 roku wydaliśmy własnym sumptem debiutancką epkę. Od tego czasu pochwaliliśmy się pojedynczymi singlami z utworami "Małe głowy", "Temperatura wrzenia" czy "Byle do przodu". 


Od 2017 roku występujemy w zmienionym składzie. Nowymi "nabytkami" stali się Piotrek Tokajuk i Paweł Kwiatkowski zasilający naszą sekcję rytmiczną.

Rok 2018 to rok 5-lecia zespołu, który poza uroczystym koncertem uczciliśmy także pobytem w studiu, w którym zarejestrowaliśmy materiał na debiutancką płytę "Atomy"

Niezmiennie mamy apetyt na znacznie więcej.


Do usłyszenia.

Popularne posty